Espen Hagen - Vegas Bastards - Verkocht

Espen Hagen - Vegas Bastards kopen? Bied vanaf 250!

Espen Hagen - Vegas Bastards kopen? Bied vanaf 250!Espen Hagen - Vegas Bastards kopen? Bied vanaf 250!Espen Hagen - Vegas Bastards kopen? Bied vanaf 250!Espen Hagen - Vegas Bastards kopen? Bied vanaf 250!Espen Hagen - Vegas Bastards kopen? Bied vanaf 250!Espen Hagen - Vegas Bastards kopen? Bied vanaf 250!Espen Hagen - Vegas Bastards kopen? Bied vanaf 250!
  • Espen Hagen (1964-2008)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen100 cm x 155 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi en apart schilderij in niet alledaagse kleuren. Gehangen op (bijvoorbeeld) een witte muur spat het schilderij de huiskamer in! Top-Werk van vriend Espen G, Hagen! Kopen, ophangen en niets anders meer doen als genieten!
Schilderij verkeerd in uitstekende staat, Niks méér niks minder.

ObjectlocatieRotterdam,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie
Starttijd28-5-2020 om 5:26
Eindtijd28-7-2020 om 19:10
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken