Eugene Rensburg - Den Haag Binnenhof en molen - Verkocht

Eugene Rensburg - Den Haag Binnenhof en molen kopen? Bied vanaf 50!
Eugene Rensburg - Den Haag Binnenhof en molen kopen? Bied vanaf 50!Eugene Rensburg - Den Haag Binnenhof en molen kopen? Bied vanaf 50!Eugene Rensburg - Den Haag Binnenhof en molen kopen? Bied vanaf 50!Eugene Rensburg - Den Haag Binnenhof en molen kopen? Bied vanaf 50!Eugene Rensburg - Den Haag Binnenhof en molen kopen? Bied vanaf 50!Eugene Rensburg - Den Haag Binnenhof en molen kopen? Bied vanaf 50!Eugene Rensburg - Den Haag Binnenhof en molen kopen? Bied vanaf 50!Eugene Rensburg - Den Haag Binnenhof en molen kopen? Bied vanaf 50!Eugene Rensburg - Den Haag Binnenhof en molen kopen? Bied vanaf 50!
  • Eugene Rensburg (1872-1956)
TypePrenten & Uitgaves
TechniekEts/Aquatint
StijlKlassiek
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen9 cm x 6 cm (h x b)
Lijst18 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Twee prachtige Kleuretsen van Rensburg,beide in de plaat gesigneerd,Binnenhof en molen 8n de buurt van Den Haag,zeer fraai ingelijst door Willem de Zwijger Den Haag,mooie zeer goede topografische etsen,met de bekende Roodenburg kwaliteit!

Eugene Rensburg (1872-1956)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  eppie

28 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
15 cm
18 cm
6 cm
9 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-08-2022 om 14:35
Eindtijd:11-08-2022 om 22:34
Vocht
05 aug. / 16:22
€ 50