Ezio Gribaudo - Dialettica - Verkocht

Ezio Gribaudo - Dialettica kopen? Bied vanaf 1!
Ezio Gribaudo - Dialettica kopen? Bied vanaf 1!Ezio Gribaudo - Dialettica kopen? Bied vanaf 1!
  • Ezio Gribaudo (1929)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1979
TechniekVaria
Afmetingen28 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
(Foto)lithografische druk, 5 kleuren

Afm: 21×28 cm
Jaar: 1979
Oplage: 5.000
Editie: BolaffiArte

Dit betreft een ongesigneerd en ongenummerd exemplaar.

Ezio Gribaudo (1929)

ItaliaansItaliaansAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  serARTE
FA. (12)

Lid sinds 2020
163 verkochte items
Alle items van deze verkoper (55)
21 cm
28 cm
Dit item is verkocht voor 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-09-2022 om 12:55
Eindtijd:25-09-2022 om 12:15
Biedingen (4)
House_of-art
25 sep. / 10:05
€ 10
Morris14
25 sep. / 10:05
€ 5
Morris14
25 sep. / 05:12
€ 3
House_of-art
17 sep. / 22:14
€ 1