Arzberg - 2 vazen , Art deco ,Werner Bünck, Corso Cnospa, gesigneerd
Rob Scholte - Zeefdruk: Polkadot - 1993
Willem Witsen - Ets/aquatint: 'Turfschepen in de Oude Schans' - 1904
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 1910 t/m 1929 |
Stijl | Art Deco |
Afmetingen | 14 x 15 x 15 cm (h x b x d) |
Gemerkt | Handgesigneerd |
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Blauwe vaas is in uitstekende staat, Groene vaas heeft wat haarlijntjes en een minimaal chipje aan de bovenrand | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Luyksgestel, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.