Zeer fraaie ronde polychrome siertegel van de Faience en tegelfabriek Westraven. Vermoedelijk omstreeks 1945. De tegel verbeeldt een molen (bovenkruier) in een Hollands landschap. De staat van de tegel is goed; de lichte vlek op de rand ter rechterzijde is geen beschadiging maar een plek waar (te) weinig lak lak is aangebracht (foto 9). Wel een kleine beschadiging in de rand aan de zijkant, hier is een kleine chip aan de tegel, ter hoogte van waar de 8 zou staan bij een analoge klok (zie foto 10 voor de precieze details). Verder is gebruikte maar nette staat. Westraven Utrecht in kleine letters op achterzijde (geen stempel).
Goed
De staat van de tegel is goed; de lichte vlek op de rand ter rechterzijde is geen beschadiging maar een plek waar (te) weinig lak lak is aangebracht (foto 9). Het glazuur is intact en aldus een compleet gave beeldzijde. Wel een kleine beschadiging in de rand aan de zijkant, hier is een kleine chip aan de tegel, ter hoogte van waar de 8 zou staan bij een analoge klok (zie foto 10 voor de precieze details). Verder is gebruikte maar nette staat. Westraven Utrecht in kleine letters op achterzijde (geen stempel).
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Standdaarbuiten, Nederland
Tot 5 kg.
€ 6,95
Naar België
€ 19,50
€ 19,50
Europese Unie
€ 19,50
Wereldwijd
€ 38,80