Narciszus
  5. Narciszus

Narciszus

Lid sinds 2023 / Standdaarbuiten, Nederland

9 aangeboden items / 4 verkochte items

Alfred van Neste - Grote ets van Onze-Lieve-Vrouwekathedraal van Antwerpen kopen? Bied vanaf 75!
Alfred van Neste (1874-1969) Belgisch Grote ets van Onze-Lieve-Vrouwekathedraal van Antwerpen
TechniekEts
Afmetingen79 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Dien Bos - Kleurrijke aquarel met verschillende vrouwfiguren in mozaiek kopen? Bied vanaf 35!
Dien Bos (1903) Nederlands Kleurrijke aquarel met verschillende vrouwfiguren in mozaiek
TechniekAquarel
Afmetingen51.5 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Lianne de Lepper - Eentje heet er Sammy kopen? Bied vanaf 35!
Lianne de Lepper (1971) Nederlands Eentje heet er Sammy
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen57 x 76.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Faience- en Tegelfabriek Westraven - Luigi Amati - Steenbok (sterrenbeeld) kopen? Bied vanaf 50!
Faience- en Tegelfabriek Westraven (1920-1994) Nederlands Luigi Amati - Steenbok (sterrenbeeld)
Afmetingen26 x 26 x 2 cm (h x b x d)
Gewicht1779 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Bas van der Poll - Étude Anatomique - A kopen? Bied vanaf 75!
Bas van der Poll (1947) Nederlands Étude Anatomique - A
Afmetingen101.5 x 70.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Faience- en Tegelfabriek Westraven - Ronde polychrome cloisonné Molentegel kopen? Bied vanaf 50!
Faience- en Tegelfabriek Westraven (1920-1994) Nederlands Ronde polychrome cloisonné Molentegel
Afmetingen21.5 x 21.5 x 1.5 cm (h x b x d)
Gewicht795 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Piet Hohmann - Zeefdruk van fotografisch landschap van de Grootjes Kreek bij Stampersgat kopen? Bied vanaf 20!
Piet Hohmann (1935) Nederlands Zeefdruk van fotografisch landschap van de Grootjes Kreek bij Stampersgat
Afmetingen38.5 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
Dina Belga - IRS Bietenland kopen? Bied vanaf 50!
Dina Belga (1956) Nederlands IRS Bietenland
TechniekComputerprint
Afmetingen46 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Karin Campfens - Eigen haard is goud waard kopen? Bied vanaf 35!
Karin Campfens (1946) Nederlands Eigen haard is goud waard
TechniekEts
Afmetingen34 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35