Een grote en zeer fraaie gekleurde ets met een zijaanzicht van van de Onze-Lieve-Vrouwekathedraal te Antwerpen door Alfred van Neste. Gesigneerd met potlood, linksonder genummerd 75/100, rechtsonder Alfred van Neste.
Goed
Over het algemeen in nette staat maar wel enige verkleuring van het papier en passe-partout. De lijst heeft op een aantal plekken slijtage van de laklaag waardoor de grondverf zichtbaar wordt. Dit item kan vanwege de omvang helaas alleen worden afgehaald (in West Noord Brabant).
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Standdaarbuiten, Nederland
koeriersdienst