Een fraaie afdruk, omschreven als digitale grafiek, van een boerenlandschap van de hand van Dina Belga. Te zien zijn een suikerbietenveld met daarop landbouwmachines en op de voorgrond gedetailleerde afbeeldingen van een suikerbiet en de plant van een suikerbiet. Gesigneerd met potlood (Belga 2002) en de titel IRS Bietenland (het IRS is in 1930 opgericht als het Instituut voor Rationale Suikerproductie met als doel een onderzoeks- en kenniscentrum voor de suikerbietenteelt). Werk en lijst in gebruikte maar nette staat, met mogelijk kleine gebruikssporen maar geen grote gebreken. Afhalen heeft gezien de omvang de voorkeur, verzending in overleg.
Goed
Werk en lijst in gebruikte maar nette staat, met mogelijk kleine gebruikssporen maar geen grote gebreken.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Standdaarbuiten, Nederland
Tot 10 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 25,00
€ 25,00