Zeefdruk (of andere maar vergelijkbare drukstijl) door Bas van der Poll uit 1977 getiteld 'Étude Anatomique - A'. Uitgebeeld een mannelijk onderlichaam in de stijl van een anatomische tekening, met uitlichting van de spieren in het linkerbeen. Doet om die reden wel wat denken aan de Mens van Vitruvius van Leonardo da Vinci, of medische tekeningen die men doorgaans wel kent uit het biologielokaal. Tevens veel tekst om de manfiguur, ogenschijnlijk in spiegelbeeld. Oplage van 12 stuks. Gesigneerd met potlood en genummerd 4/12. Staat is goed. Wel wat gebruikssporen zoals een lichte vouw in de linkerbovenhoek en lichte vlekvorming op achterkant/omkadering (zie foto's voor details), tevens aan de randen wat lichte vouwen of krassen (mogelijk als gevolg van eerdere inlijsting). Geen grote tekortkomingen. Zonder lijst. Wordt verzonden in koker (standaardzending).
Goed
Staat is goed. Wel wat gebruikssporen zoals een lichte vouw in de linkerbovenhoek en lichte vlekvorming op achterkant/omkadering (zie foto's voor details), tevens aan de randen wat lichte vouwen of krassen (mogelijk als gevolg van eerdere inlijsting). Tevens aantekening met potlood op achterzijde (mogelijk door de maker of ter identificatie door de vorige eigenaar). Geen grote tekortkomingen. Zonder lijst. Bij gebruik van passe-partout en inlijsting zullen de voornoemde gebruikssporen niet of nauwelijks zichtbaar zijn. Wordt verzonden in koker (standaardzending).
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Standdaarbuiten, Nederland
Tot 5 kg.
€ 6,95
Naar België
€ 19,50
€ 19,50
Europese Unie
€ 19,50
Wereldwijd
€ 38,80