Faience- en Tegelfabriek Westraven - Utrecht - pot - model 433 - Verkocht

Faience- en Tegelfabriek Westraven - Utrecht - pot - model 433 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Faience- en Tegelfabriek Westraven - Utrecht - pot - model 433 kopen? Bied vanaf 1!Faience- en Tegelfabriek Westraven - Utrecht - pot - model 433 kopen? Bied vanaf 1!Faience- en Tegelfabriek Westraven - Utrecht - pot - model 433 kopen? Bied vanaf 1!Faience- en Tegelfabriek Westraven - Utrecht - pot - model 433 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  loft
FA. (15)

450 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Faience- en Tegelfabriek Westraven (1920-1994)
TypeGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
Afmetingen12.5 cm x 16.5 cm (h x b)
GemerktOngesigneerd/Drukgesigneerd
Fraai geglazuurde pot van Westraven Utrecht. Aan de bovenzijde is de diameter 16,5 cm.

In zeer goede staat

Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:15-12-2018 om 17:59
Eindtijd:26-12-2018 om 20:35
Pablo1976
25 dec. / 22:36
€ 1