loft
  5. loft

loft

Lid sinds 2013 / Velserbroek, Nederland

2 aangeboden items / 453 verkochte items

FA. (15 x Favoriet)
2 aangeboden items door deze verkoper

Ruud Cornelisse - Acrylschilderij op doek - Titel cobra - gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Ruud Cornelisse - Acrylschilderij op doek - Titel cobra - gesigneerd

Geplaatst doorloft

Eindtijd12-06-2022 om 19:38

TechniekAcryl
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
1e gehalte Zilver - 925 - halsketting kopen? Bied vanaf 50!
1e gehalte Zilver - 925 - halsketting

Design

Geplaatst doorloft

Eindtijd18-06-2022 om 19:00

Periode1980 t/m 2000
Afmetingen50 cm x 1 cm x 1 cm (h x b x d)
Gewicht25.9 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker