Houten gestoken Fang - Ntumu fetisj sculptuur van gehurkd mannenfiguur bekroond met hoofdtooi voorzien van veren, met tatoeages en in de hand een hoorn vasthoudend. Dit beeld komt van de Fang- Ntumu stam te Kameroen .
Het is te dateren in de eerste helft van de 20ste eeuw; Herkomst:
- Collectie James M. Silberman, Los Angeles
- Private collectie Nederland
Hoogte zonder voet: 68 cm
Goed
Een paar (oude) barstjes in het hout door de werking. Er mist een deel van beide voeten en achterste deel benen.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Erpe, België
Tot 10 kg.
Binnen België
€ 11,00
Naar Nederland
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 26,50
Wereldwijd
€ 50,00