Iedere maandag een Special
Dit item is niet beschikbaar
Victor Adam - Picardische paarden - kostbare handgekleurde litho in een kostbare lijst
Theo Humblet - figuur
Gustavsberg - Zweeds ontwerp - gesigneerd bord met handbeschilderde cyclamen
Marianne Haselhoff - Zonder titel