Franca Beijers - Sneeuw - Verkocht

Franca Beijers - Sneeuw kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 115,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Franca Beijers - Sneeuw kopen? Bied vanaf 100!Franca Beijers - Sneeuw kopen? Bied vanaf 100!Franca Beijers - Sneeuw kopen? Bied vanaf 100!Franca Beijers - Sneeuw kopen? Bied vanaf 100!Franca Beijers - Sneeuw kopen? Bied vanaf 100!Franca Beijers - Sneeuw kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  BonaMi
FA. (21)

237 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
  • Franca Beijers (1952)
TechniekAcryl
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gesigneerd op achterzijde

Franca Beijers (1952)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  BonaMi
FA. (21)

237 verkochte items
40 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 115,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-12-2020 om 22:53
Eindtijd:11-12-2020 om 22:37
PandaKoopt
11 dec. / 21:45
€ 100