Francois Furet - Scène de rue à Paris - Verkocht

Francois Furet - Scène de rue à Paris kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 80,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  rudidonc1

Lid sinds 2019
5 verkochte items
  • Francois Furet (1842-1919)
Periode1800 t/m 1899
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Afmetingen19 cm x 25 cm (h x b)
Lijst24 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Parijs straattafereel, olieverf op paneel, nieuwe lijst, zeer mooie staat

Pas gerestaureerd en in nieuwe lijst gezet

Francois Furet (1842-1919)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  rudidonc1

Lid sinds 2019
5 verkochte items
30 cm
24 cm
25 cm
19 cm
Dit item is verkocht voor 80,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-03-2020 om 18:46
Eindtijd:19-03-2020 om 22:14
Biedingen (3)
balsem_voor_de_ziel
19 mrt. / 22:08
€ 70
Saffiersilvia
19 mrt. / 13:01
€ 60
Pisti5
19 mrt. / 06:59
€ 50