Origineel werk. Mixed media Aquarel papier 320 gram Afmetingen Hoogte 31 cm breedte 23cm Handgesigneerd
Nieuwstaat
Origineel Mixte média.
Hoogte 31cm breedte 33cm
Aquarelpapier 320gram
Handgesigneerd
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Brugge, België
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen België
Gratis verzending
Naar Nederland
€ 20,00
€ 20,00
Europese Unie
€ 35,00