Frank Starik - d’Aloude Wester gedicht - Verkocht

Frank Starik - d’Aloude Wester gedicht kopen? Bied vanaf 20!
Grafiek (handgesigneerd)

Frank Starik - d’Aloude Wester gedicht kopen? Bied vanaf 20!Frank Starik - d’Aloude Wester gedicht kopen? Bied vanaf 20!Frank Starik - d’Aloude Wester gedicht kopen? Bied vanaf 20!
  • Frank Starik (1958-2018)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2005
TechniekGemengde Druktechniek
OnderwerpTekst
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst51 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage14/50
F. Starik winnaar Amsterdamse Kunstprijs 2009

d’Aloude Wester gesigneerde vers  over Amsterdam en de Westertoren.

demodokos, 2005. 312 x 424 mm. Plano.
Niet afgesneden.

Gezet en gedrukt [door Tom en Marijke Hoebé bij het Grafisch Atelier ’t Gooi op handgeschept papier van de Middelste Molen] in een oplage van 50 exemplaren.

Eerste druk van dit vers, uitgegeven door Demodokos, de poëzieboekhandel annex klassiekecdwinkel van het echtpaar Hoebé, die helaas geen lang leven beschoren was.

Op zijn blog schreef Starik later nog over dit gedicht. https://starik.nl/stariks-log/159/

Van Frank Starik (1958-2018) zijn maar weinig bibliofiele uitgaven verschenen.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 12,70
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 35,00

Frank Starik (1958-2018)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Suul020
Lid sinds 2022
30 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
41 cm
51 cm
30 cm
40 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd6-5-2023 om 19:06
Eindtijd16-5-2023 om 22:14
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken