Frans Slot - Kunstaardewerken kom met hazevel glazuur op voet

Frans Slot - Kunstaardewerken kom met hazevel glazuur op voet kopen? Bied vanaf 48!
Frans Slot - Kunstaardewerken kom met hazevel glazuur op voet kopen? Bied vanaf 48!Frans Slot - Kunstaardewerken kom met hazevel glazuur op voet kopen? Bied vanaf 48!Frans Slot - Kunstaardewerken kom met hazevel glazuur op voet kopen? Bied vanaf 48!Frans Slot - Kunstaardewerken kom met hazevel glazuur op voet kopen? Bied vanaf 48!Frans Slot - Kunstaardewerken kom met hazevel glazuur op voet kopen? Bied vanaf 48!Frans Slot - Kunstaardewerken kom met hazevel glazuur op voet kopen? Bied vanaf 48!Frans Slot - Kunstaardewerken kom met hazevel glazuur op voet kopen? Bied vanaf 48!Frans Slot - Kunstaardewerken kom met hazevel glazuur op voet kopen? Bied vanaf 48!Frans Slot - Kunstaardewerken kom met hazevel glazuur op voet kopen? Bied vanaf 48!
  • Frans Slot (1909-1974)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Periode 1900 t/m 1944
Stijl Art Deco
Afmetingen 5 x 12 x 12 cm (h x b x d)
Gemerkt Handgesigneerd
Kunstaardewerken kom op voet, ontworpen door Frans Slot. Uitgevoerd in zandkleurige en groene tinten, ook wel hazevel glazuur genoemd. In prefecte conditie en gesigneerd aan de onderkant.
Onbeschadigde conditie
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 25,00

Frans Slot (1909-1974)

Nederlands Nederlands Alle items van deze designer (1)

Geplaatst door  woerro
2443 verkochte items
Alle items (25)
12
5
12