Frans Slot - Kunstaardewerken kom met hazevel glazuur op voet
Omschrijving
Frans Slot (1909-1974)
Type kunstwerk
Glas / Keramiek
Periode
1900 t/m 1944
Stijl
Art Deco
Afmetingen
5 x 12 x 12 cm (h x b x d)
Gemerkt
Handgesigneerd
Kunstaardewerken kom op voet, ontworpen door Frans Slot. Uitgevoerd in zandkleurige en groene tinten, ook wel hazevel glazuur genoemd. In prefecte conditie en gesigneerd aan de onderkant.
Zeer Goed
Onbeschadigde conditie
Tot 2 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 25,00