Handgedraaide vaas, gedecoreerd via de sgraffito techniek waarbij de met de hand uitgesneden geometrische figuren blauw geglazuurd afgewerkt werden. De vaas heeft verder rondom een afwisselend blauwe en beige mattere glazuur en een bruine engobe. De binnenkant van de vaas is blauw geglazuurd, vergelijkbaar met deze van de geometrische figuren. Het vaasje bevindt zich in zeer goede vintage conditie, geen chips, haarlijnen of beschadigingen zichtbaar. Met de hand gemerkt Frans Tuinstra, Neercanne, 1960.