Frans Tuinstra - Handgedraaide, gesigneerde en gedateerde (1960) Sgraffito Vaas

Frans Tuinstra - Handgedraaide, gesigneerde en gedateerde (1960) Sgraffito Vaas kopen? Bied vanaf 40!
Frans Tuinstra - Handgedraaide, gesigneerde en gedateerde (1960) Sgraffito Vaas kopen? Bied vanaf 40!Frans Tuinstra - Handgedraaide, gesigneerde en gedateerde (1960) Sgraffito Vaas kopen? Bied vanaf 40!Frans Tuinstra - Handgedraaide, gesigneerde en gedateerde (1960) Sgraffito Vaas kopen? Bied vanaf 40!Frans Tuinstra - Handgedraaide, gesigneerde en gedateerde (1960) Sgraffito Vaas kopen? Bied vanaf 40!Frans Tuinstra - Handgedraaide, gesigneerde en gedateerde (1960) Sgraffito Vaas kopen? Bied vanaf 40!Frans Tuinstra - Handgedraaide, gesigneerde en gedateerde (1960) Sgraffito Vaas kopen? Bied vanaf 40!
  • Frans Tuinstra (1923-2003)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Jaartal 1960
Afmetingen 14 x 12 x 12 cm (h x b x d)
Gewicht 480 gram
Gemerkt Handgesigneerd
Handgedraaide vaas, gedecoreerd via de sgraffito techniek waarbij de met de hand uitgesneden geometrische figuren blauw geglazuurd afgewerkt werden. De vaas heeft verder rondom een afwisselend blauwe en beige mattere glazuur en een bruine engobe. De binnenkant van de vaas is blauw geglazuurd, vergelijkbaar met deze van de geometrische figuren.  Het vaasje bevindt zich in zeer goede vintage conditie, geen chips, haarlijnen of beschadigingen zichtbaar. Met de hand gemerkt Frans Tuinstra, Neercanne, 1960.
Binnen België € 9,50
Naar Nederland € 18,50
Naar Duitsland € 18,50
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 52,50

Frans Tuinstra (1923-2003)

Nederlands Nederlands Alle items van deze designer (1)

Geplaatst door  PS26091966
Lid sinds 2023
0 verkochte items
Alle items (3)
12
14
12