Mooie sixties blank glazen vaas met geometrisch decor, ontwerp Frantisek Vizner voor Sklo Union. In prima onbeschadigde conditie. Niet gemerkt.
Zeer Goed
In prima onbeschadigde staat verkerende vaas
Tot 5 kg.
€ 10,00