De Utrechtse Vecht en omgeving inspireerden F.J. van Rossum du Chattel tot het schilderen van talloze impressies van deze rivier. Daarom wordt hij door critici wel ‘de schilder van de Vecht' genoemd. Daarnaast schilderde hij het landschap rond Den Haag. De kunstenaar werd in 1856 in Leiden geboren en kreeg zijn eerste schilderlessen van zijn vader, Jan Hendrik van Rossum du Chattel. Daarna bezocht hij in Den Haag de 'Teekenschool' en werkte op het atelier van Willem Maris. Hoewel Van Rossum du Chattel duidelijk werd gevormd door de Haagse School ontwikkelde hij een geheel eigen, kenmerkende stijl.
Afmetingen werk: 54 x 37 cm
Lijst: 24kt Gehring lijst
Provenance:
- Door de huidige eigenaar aangekocht bij Rococo Kunsthandel
- Particuliere collectie, Nederland
Bezichtiging is altijd mogelijk. Het ophalen van uw aangekochte kunstwerk is mogelijk in Nuenen. Ingelijste kunstwerken worden per koerier verstuurd, volgens de onderstaande tarieven. Niet gelijste werken zullen met de pakketdienst verzonden worden. Oneffenheden op de foto's maken onderdeel van de kavel beschrijving. Deze worden niet apart benoemd. Het oplagenummer op de foto kan variëren met het ontvangen oplage nummer.
Goed
De aquarel is over het algemeen in een goede staat.
koeriersdienst