Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 80 cm (h x b) |
Incl. lijst | 70 x 90 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
Landschap met olieverfschilderij - niet gespecificeerd Fritz Zolnhofer Formaat 60 x 80 cm + lijst Gesigneerde Zolnhofer Saarbrücken op de achterkant Ik heb de foto in 2002 overgenomen van Saarbergwerke AG, hij is ontdaan van vuil firn, uitgebreid schoongemaakt en opnieuw gelakt (in 2003) | |||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: 66953, Duitsland | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 5 kg.
Garantie | |||||
Starttijd | 27-5-2022 om 10:51 |
Eindtijd | 7-6-2022 om 21:07 |
Objectlocatie | 66953, Duitsland |