G. Janssen – Oude krijttekening – Blauwe Ara – Gesigneerd & ingelijst

G. Janssen – Oude krijttekening  – Blauwe Ara – Gesigneerd & ingelijst  kopen? Bied vanaf 1!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 12,00

G. Janssen – Oude krijttekening  – Blauwe Ara – Gesigneerd & ingelijst  kopen? Bied vanaf 1!G. Janssen – Oude krijttekening  – Blauwe Ara – Gesigneerd & ingelijst  kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (72)

2664 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Ongespecificeerd
TypeTekening / Aquarel

Een oude krijttekening met een blauwe ara.

Gesigneerd G. Janssen en ingelijst (34 x 19 cm).

Afkomstig uit een pariculiere kunstverzameling.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

Titel: Zonder titel / titel onbekend (“Blauwe ara”).

Kunstenaar: G. Janssen.

Techniek: Krijttekening.

Jaartal:  Onbekend.

Afmetingen: Lijst, 34 x 19 cm.

                        Beeld, 26 x 10 cm.

Ingelijst: In een houten lijst met glasplaat.

Gesigneerd: Linksonder.

Conditie: De tekening is in goede staat.  De lijst heeft lichte slijtplekjes

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

Afhandeling:

-De tekening kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-De tekening kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België: Vanaf 8,00 euro (verzending via KIALA).

AFTERSALE:

Wist u dat, na afloop van de veiling, u een “aftersale-bod” kunt doen op een kunstwerk dat NIET VERKOCHT is? Ga hiervoor na afloop van de veiling naar het niet-verkochte kunstwerk en klik aan de rechterkant op “Koop in de aftersale”. Vervolgens kunt u een bod doen via de veilingmeester van Kunstveiling.nl.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (72)

2664 verkochte items

Dit item is verkocht voor 12,00

Starttijd:18-10-2014 om 23:57
Eindtijd:01-11-2014 om 22:57

Biedingen (6):

Centerfo
1 nov. / 19:44
€ 12
henkepenkie
19 okt. / 10:23
€ 10
char
19 okt. / 10:23
€ 8
char
19 okt. / 10:23
€ 5
henkepenkie
19 okt. / 10:23
€ 3
char
19 okt. / 00:01
€ 1