Gaston Castello - Havengezicht - Verkocht

Gaston Castello - Havengezicht kopen? Bied vanaf 20!

Gaston Castello - Havengezicht kopen? Bied vanaf 20!Gaston Castello - Havengezicht kopen? Bied vanaf 20!
  • Gaston Castello (1903-1986)
Type kunstwerkSchilderij
StijlImpressionistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen63 x 16 cm (h x b)
Incl. lijst65 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Impressionistisch havengezicht schilderij geschilderd door Gaston Castelló

De schilder, Gastón Castelló Bravo, woonde en werkte in Alicante en Parijs. Het is een bekende naam in Spanje o.a. door zijn (wand)mozaïken op verschillende openbare plekken. In Alicante heeft Gastón een standbeeld, er is een straat naar hem vernoemd alsook een treinstation.
Het werk is bij de boot lichtelijk na voren gedrukt, Verder 2 hele kleine scheurtjes die alleen opvallen bij teveel licht achter het werk
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Meerssen, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50

Gaston Castello (1903-1986)

Spaans Spaans

Geplaatst door  Quinten043
Lid sinds 2023
2 verkochte items
18 cm
65 cm
16 cm
63 cm

ObjectlocatieMeerssen,  Nederland
Starttijd16-3-2023 om 20:51
Eindtijd27-3-2023 om 19:48
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken