Geert Jacobs - Geert Jacobs fluit

Geert Jacobs - Geert Jacobs fluit kopen? Bied vanaf 50!
Geert Jacobs - Geert Jacobs fluit kopen? Bied vanaf 50!Geert Jacobs - Geert Jacobs fluit kopen? Bied vanaf 50!
  • Geert Jacobs (1930-2021)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Stijl Dutch Design
Afmetingen 45 x 3 cm (h x b)
Gemerkt Handgesigneerd
In erg goede staat, geen beschadigingen!
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80