Gena Genadyj - Change of seasons - Verkocht

Gena Genadyj - Change of seasons kopen? Bied vanaf 400!
Gena Genadyj - Change of seasons kopen? Bied vanaf 400!Gena Genadyj - Change of seasons kopen? Bied vanaf 400!Gena Genadyj - Change of seasons kopen? Bied vanaf 400!Gena Genadyj - Change of seasons kopen? Bied vanaf 400!Gena Genadyj - Change of seasons kopen? Bied vanaf 400!Gena Genadyj - Change of seasons kopen? Bied vanaf 400!
  • Gena Genadyj (1982)
Jaartal2018
TechniekAcryl
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Origineel werk van kunstenaar Gena. Wordt geleverd met een certificaat van echtheid. Acrylverf op doek. Zijkanten zijn mee geschilderd, zodat geen lijst nodig - direct op te hangen. Het schilderij is voorzien van een vernislaag, dus extra beschermd tegen stof, vuil en vochtinvloed. Formaat : 70 x 140 cm. 3D.

Verzendkosten Nederland, België = €45,-

Gena Genadyj (1982)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (17)
Geplaatst door  GNart
FA. (8)

Lid sinds 2017
153 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
140 cm
70 cm
Dit item is verkocht voor 400,00
Starttijd:01-06-2018 om 23:01
Eindtijd:05-06-2018 om 19:27
Marcus1968
05 jun. / 16:42
€ 400