Gena - Rainbow reflections - Verkocht

Gena - Rainbow reflections kopen? Bied vanaf 250!

Gena - Rainbow reflections kopen? Bied vanaf 250!Gena - Rainbow reflections kopen? Bied vanaf 250!Gena - Rainbow reflections kopen? Bied vanaf 250!Gena - Rainbow reflections kopen? Bied vanaf 250!
  • Gena (1982)
Jaartal2019
TechniekAcryl
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Origineel werk van kunstenaar Gena.

Wordt geleverd met een certificaat van echtheid.

Zijkanten zijn mee geschilderd.

Formaat : 60 x 140 cm,3D

Verzendkosten: Nederland en België = €35,-
EU landen = 65,-
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hengelo ov, Nederland

Gena (1982)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (16)

Geplaatst door  GNart
Lid sinds 2017
170 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
140 cm
60 cm

ObjectlocatieHengelo ov,  Nederland
Starttijd30-11-2023 om 21:26
Eindtijd6-12-2023 om 19:49
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken