Gena - Seasons - Verkocht

Gena - Seasons kopen? Bied vanaf 599!

Verkoopprijs: € 575,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Gena - Seasons kopen? Bied vanaf 599!Gena - Seasons kopen? Bied vanaf 599!Gena - Seasons kopen? Bied vanaf 599!Gena - Seasons kopen? Bied vanaf 599!Gena - Seasons kopen? Bied vanaf 599!Gena - Seasons kopen? Bied vanaf 599!

Geplaatst door  GNart
FA. (8)

Lid sinds 2017
149 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Gena (1982)
Jaartal2019
TechniekAcryl
StijlAbstract
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen80 cm x 160 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Origineel werk van kunstenaar Gena.

Wordt geleverd met een certificaat van echtheid.

Zijkanten zijn mee geschilderd.

Formaat : 80 x 160  cm,3D

Verzendkosten: Nederland en België = €45,-
Dit item valt onder de margeregeling

Gena (1982)

Alle items van deze kunstenaar(16)
Geplaatst door  GNart
FA. (8)

Lid sinds 2017
149 verkochte items
160 cm
80 cm
Dit item is verkocht voor 575,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-05-2022 om 21:08
Eindtijd:01-06-2022 om 11:17
Gerben1965
01 jun. / 10:39
€ 500