Georg Dieckmann - Kleuren Ets 'Brede straat in Hannover' Georg Dieckmann 1863-1947 - Verkocht

Georg Dieckmann - Kleuren Ets 'Brede straat in Hannover' Georg Dieckmann 1863-1947 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Georg Dieckmann - Kleuren Ets 'Brede straat in Hannover' Georg Dieckmann 1863-1947 kopen? Bied vanaf 1!Georg Dieckmann - Kleuren Ets 'Brede straat in Hannover' Georg Dieckmann 1863-1947 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Margie
FA. (23)

337 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
  • Georg Dieckmann (1863-1947)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooi kleurenets, gesigneerd en gedateerd 1922 rechtsonder. Linksonder: Hannover Breite strasse, Org. farbe kunstlerdruck. Alles in potlood.

Zonder lijst met  originele passepartout. 42 x 33 cm. Maten van de ets binnen passepartout zijn:38 x 20 cm. In 100% conditie.

Georg Dieckman staat beschreven als een zeer kundig etser.

Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:28-06-2018 om 09:17
Eindtijd:05-07-2018 om 22:09
duif
05 jul. / 21:49
€ 1