George Davidson & Co - Bloemensteker Cloud Glass Amber Smoke

George Davidson & Co - Bloemensteker Cloud Glass Amber Smoke kopen? Bied vanaf 25!
George Davidson & Co - Bloemensteker Cloud Glass Amber Smoke kopen? Bied vanaf 25!George Davidson & Co - Bloemensteker Cloud Glass Amber Smoke kopen? Bied vanaf 25!George Davidson & Co - Bloemensteker Cloud Glass Amber Smoke kopen? Bied vanaf 25!George Davidson & Co - Bloemensteker Cloud Glass Amber Smoke kopen? Bied vanaf 25!George Davidson & Co - Bloemensteker Cloud Glass Amber Smoke kopen? Bied vanaf 25!George Davidson & Co - Bloemensteker Cloud Glass Amber Smoke kopen? Bied vanaf 25!
  • George Davidson & Co (1867-1987)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Jaartal 1930
Stijl Art Deco
Afmetingen 16 x 19 x 19 cm (h x b x d)
Gewicht 486 gram
Gemerkt Ongemerkt
Glazen bloemensteker, gemaakt door George Davidson

Cloud Glass - Amber Smoke
ART DECO
Zeer elegante schotel met een uitneembare bloemensteker, een zogenoemde kikker waar de bloemen ingestoken kunnen worden.
* De schotel kan tevens als waxinelichtje houder dienst doen,
hierdoor is de mooie tekening in het  glas extra decoratief.
Doorsnede 19 cm
Het geheel is in perfecte staat!

Geen breuk of beschadigingen
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Winterswijk, Nederland
Binnen Nederland € 7,00
Naar België € 14,00
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 25,00

George Davidson & Co (1867-1987)

Engels Engels Alle items van deze designer (1)

Geplaatst door  CArt
Lid sinds 2017
67 verkochte items
Alle items (1)
19
16
19