George Davidson & Co - Bloemensteker Cloud Glass Amber Smoke
Omschrijving
George Davidson & Co (1867-1987)
Type kunstwerk
Glas / Keramiek
Jaartal
1930
Stijl
Art Deco
Afmetingen
16 x 19 x 19 cm (h x b x d)
Gewicht
486 gram
Gemerkt
Ongemerkt
Glazen bloemensteker, gemaakt door George Davidson
Cloud Glass - Amber Smoke
ART DECO
Zeer elegante schotel met een uitneembare bloemensteker, een zogenoemde kikker waar de bloemen ingestoken kunnen worden. * De schotel kan tevens als waxinelichtje houder dienst doen,
hierdoor is de mooie tekening in het glas extra decoratief.
Doorsnede 19 cm
Het geheel is in perfecte staat!
Zeer Goed
Geen breuk of beschadigingen
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Winterswijk, Nederland
Tot 2 kg.
€ 7,00
Naar België
€ 14,00
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 25,00