Een prachtig origineel kunstwerk op canvas van de Nederlandse kunstenaar Gerard Bijnens. Het werk verkeert in uitstekende conditie en is handgesigneerd door de kunstenaar. Het werk kunt u vooraf komen bekijken en beoordelen. Het werk kan na aankoop afgehaald worden bij galerie Rotor in Gorinchem of per aangetekende post. Ophalen is leuker dan drinken we gelijk koffie. Wie van architectuur houdt mag een bezoek aan ons rijksmonument ook zeker niet overslaan. Een pand vol kunst en een ware beleving. Het historische stadje Gorcum, met de grootste intact zijnde vesting en met daarin het Gorcums Museum met een goede reputatie op het gebied van hedendaagse kunst zijn op loopafstand te bereiken. Kijk ook eens bij onze andere items van Galerie Rotor op Kunstveiling of bel ons om advies. Vaak kunnen meerdere items in één zending verzonden worden. Wilt u het werk laten inlijsten? Wij van Galerie Rotor in Gorinchem kunnen allerlei soorten inlijstingen voor u uitvoeren. In overleg kunt u uw aankopen laten opslaan in onze verwarmde opslagruimte en ze in een later stadium ophalen.
Zeer Goed
Tot 2 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50