Germaine Richier - ets "l'Hydre"

Germaine Richier - ets "l'Hydre" kopen? Bied vanaf 210!
Germaine Richier - ets "l'Hydre" kopen? Bied vanaf 210!Germaine Richier - ets "l'Hydre" kopen? Bied vanaf 210!Germaine Richier - ets "l'Hydre" kopen? Bied vanaf 210!Germaine Richier - ets "l'Hydre" kopen? Bied vanaf 210!Germaine Richier - ets "l'Hydre" kopen? Bied vanaf 210!
  • Germaine Richier (1904-1959)
TypePrenten & Uitgaves
TechniekEts/Aquatint
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen66.00 cm x 50.00 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Germaine Richier - "l'Hydre"

ets en aquatint
genummerd 100/125
plaatgesigneerd (er bestaan geen handgesigneerde exemplaren)
blad is 66 x 50,5 cm

goede staat

Germaine Richier (1904-1959)

Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Mu123

Lid sinds 2020
2 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
50 cm
66 cm
Starttijd:07-12-2022 om 21:03
Eindtijd:16-12-2022 om 22:33
Openingsbod € 210
ObjectlocatieOudsbergen,  België