Gerriet Postma - Gerriet Postma, prachtige zeer zeldzame kleurenzeefdruk (Handgesigneerd) - Verkocht

Gerriet Postma, prachtige zeer zeldzame kleurenzeefdruk (Handgesigneerd) kopen? Bied vanaf 380!
Grafiek (handgesigneerd)

Gerriet Postma, prachtige zeer zeldzame kleurenzeefdruk (Handgesigneerd) kopen? Bied vanaf 380!Gerriet Postma, prachtige zeer zeldzame kleurenzeefdruk (Handgesigneerd) kopen? Bied vanaf 380!Gerriet Postma, prachtige zeer zeldzame kleurenzeefdruk (Handgesigneerd) kopen? Bied vanaf 380!
  • Gerriet Postma (1932-2009)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Bijzonder kostbare pass.part. uit Parijs en in fraaie museumlijst achter glas.

Aantal gemaakt: slechts 50 (!)

Handgesigneerd door kunstenaar Gerriet POSTMA

Jaar: 1996

Formaat is 100cm x110cm incl.lijst

In zeer goede staat en prachtstuk.

Gerriet Postma (1932-2009)

Starttijd20-8-2016 om 10:10
Eindtijd27-8-2016 om 10:10
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken