Gerriet Postma, prachtige zeer zeldzame kleurenzeefdruk (Handgesigneerd) - Verkocht

Gerriet Postma, prachtige zeer zeldzame kleurenzeefdruk (Handgesigneerd) kopen? Bied vanaf 380!

Verkoopprijs: € 380,00

Gerriet Postma, prachtige zeer zeldzame kleurenzeefdruk (Handgesigneerd) kopen? Bied vanaf 380!Gerriet Postma, prachtige zeer zeldzame kleurenzeefdruk (Handgesigneerd) kopen? Bied vanaf 380!Gerriet Postma, prachtige zeer zeldzame kleurenzeefdruk (Handgesigneerd) kopen? Bied vanaf 380!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Gerriet Postma (1932-2009)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Bijzonder kostbare pass.part. uit Parijs en in fraaie museumlijst achter glas.

Aantal gemaakt: slechts 50 (!)

Handgesigneerd door kunstenaar Gerriet POSTMA

Jaar: 1996

Formaat is 100cm x110cm incl.lijst

In zeer goede staat en prachtstuk.

Gerriet Postma (1932-2009)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Dit item is verkocht voor 380,00
Starttijd:20-08-2016 om 10:10
Eindtijd:27-08-2016 om 10:10
guy1952
24 aug. / 20:30
€ 380