Gerrit Arnoldus van Merkesteijn - Haven - Verkocht

Gerrit Arnoldus van Merkesteijn - Haven kopen? Bied vanaf 25!
Gerrit Arnoldus van Merkesteijn - Haven kopen? Bied vanaf 25!Gerrit Arnoldus van Merkesteijn - Haven kopen? Bied vanaf 25!Gerrit Arnoldus van Merkesteijn - Haven kopen? Bied vanaf 25!Gerrit Arnoldus van Merkesteijn - Haven kopen? Bied vanaf 25!Gerrit Arnoldus van Merkesteijn - Haven kopen? Bied vanaf 25!
  • Gerrit Arnoldus van Merkesteijn (1825-1858)
Periode1800 t/m 1899
StijlKlassiek
OnderwerpHavengezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
Lijst50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een havengezicht van een haven ca anderhalve eeuw geleden.

Vernislaag dient schoongemaakt te worden. Kleine snede in rechter onderhoek. Zie laatste foto

Gerrit Arnoldus van Merkesteijn (1825-1858)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  arrow
FA. (1)

Lid sinds 2019
123 verkochte items
60 cm
50 cm
50 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:31-08-2019 om 12:18
Eindtijd:14-09-2019 om 21:10
Biedingen (3)
Strechgel
14 sep. / 21:04
€ 35
h-g-art
14 sep. / 12:35
€ 30
AdrianusO
13 sep. / 17:13
€ 25