Gerrit van Giessen - HOFJE VAN NIEUWKOOP

Gerrit van Giessen - HOFJE VAN NIEUWKOOP kopen? Bied vanaf 110!
Gerrit van Giessen - HOFJE VAN NIEUWKOOP kopen? Bied vanaf 110!Gerrit van Giessen - HOFJE VAN NIEUWKOOP kopen? Bied vanaf 110!Gerrit van Giessen - HOFJE VAN NIEUWKOOP kopen? Bied vanaf 110!Gerrit van Giessen - HOFJE VAN NIEUWKOOP kopen? Bied vanaf 110!Gerrit van Giessen - HOFJE VAN NIEUWKOOP kopen? Bied vanaf 110!Gerrit van Giessen - HOFJE VAN NIEUWKOOP kopen? Bied vanaf 110!
  • Gerrit van Giessen (1692-1750)
Type kunstwerkPrenten voor 1900
Jaartal1730
TechniekGravure
OnderwerpArchitectuur
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie originele gravure van het Hofje van Nieuwloop in den Haag
G van Giessen .del  R.Boitet excud .cum.Privil
Een van de best bewaarde geheimen van de Haagse binnenstad is het Hofje van Nieuwkoop. Het 17e eeuwse hofje is lastig te vinden en vormt een oase van rust in de drukke hofstad. Inmiddels wordt het hofje alweer meer dan 350 jaar bewoond. Oorspronkelijk werden de 62 huisjes gebouwd voor oude en behoeftige vrouwen, maar tegenwoordig worden de huisjes betrokken door jong en oud.

afm Papier 36,2 x 31 cm
In Mooie staat origineel
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 25,00

Gerrit van Giessen (1692-1750)

Nederlands NederlandsDuits Duits Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  ciscus_9com
157 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
34 cm
28 cm
Starttijd17-3-2024 om 17:09
Eindtijd31-3-2024 om 22:03
Openingsbod € 110
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieGrave,  Nederland