Gert Stegeman - Een bosgezicht met wandelaar

Gert Stegeman - Een bosgezicht met wandelaar kopen? Bied vanaf 70!
Gert Stegeman - Een bosgezicht met wandelaar kopen? Bied vanaf 70!Gert Stegeman - Een bosgezicht met wandelaar kopen? Bied vanaf 70!Gert Stegeman - Een bosgezicht met wandelaar kopen? Bied vanaf 70!Gert Stegeman - Een bosgezicht met wandelaar kopen? Bied vanaf 70!Gert Stegeman - Een bosgezicht met wandelaar kopen? Bied vanaf 70!Gert Stegeman - Een bosgezicht met wandelaar kopen? Bied vanaf 70!
  • Gert Stegeman (1858-1940)
DragerPaneel
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen39 x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gert Stegeman (1858-1940)
Een bosgezicht met wandelaar
olieverf op paneel, zonder lijst, 39x30,5 cm
gesigneerd 'G. Stegeman' (linksonder)

Verzenden mogelijk in overleg.
Lokaal mooi craquelé patroon, randen aangetast door voormalige inlijsting, oppervlakte vuil waaronder een heldere voorstelling, verf iets wat mat/droog.

Starttijd21-9-2023 om 20:41
Eindtijd28-9-2023 om 21:58
Openingsbod € 70
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland