| Type kunstwerk | Schilderij |
| Periode | 1800 t/m 1899 |
| Techniek | Olieverf |
| Drager | Paneel |
| Onderwerp | Landschap |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 28 x 36 cm (h x b) |
| Incl. lijst | 32 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Conditie | |||||||
| Conditie | Goed | ||||||
| onbeschadigd | |||||||
| Transport | |||||||
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Elst ut, Nederland | ||||||
| Verzenden | Pakketpost | ||||||
| Prijs | Tot 5 kg.
| Garantie | |||||||