gesigneerd F.Eekhout olieverf Indonesie Bali danseres ca. 1920

gesigneerd F.Eekhout olieverf Indonesie Bali danseres ca. 1920 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 20,00

Andere items

Frank Sinatra - A Man Alone kopen? Bied vanaf 1!

Frank Sinatra - A Man Alone

Vinyl

  • Openingsbod € 1
Melanie - Lot van twee lps kopen? Bied vanaf 10!

Melanie - Lot van twee lps

Vinyl

  • Huidig bod € 10
gesigneerd F.Eekhout olieverf Indonesie Bali danseres ca. 1920 kopen? Bied vanaf 1!gesigneerd F.Eekhout olieverf Indonesie Bali danseres ca. 1920 kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (105)

2663 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • Ongespecificeerd

Schilder : F. Eekhout
Titel :  " Balinese danseres "
Datering : ca. 1920
Medium / Techniek : olieverf op doek
Maten :  50 x 60 (niet ingelijst)
Gesigneerd : linksonder

enig verfverlies aan onderzijde doek en redelijk vervuild.

Ongespecificeerd

FA. (105)

2663 verkochte items

Dit item is verkocht voor 20,00

Starttijd:08-03-2014 om 13:21
Eindtijd:16-03-2014 om 13:21

Biedingen (6):

Marboom
16 mrt. / 09:19
€ 20
JBakker
11 mrt. / 17:51
€ 15
Hur
11 mrt. / 17:51
€ 15
JBakker
11 mrt. / 17:51
€ 10
Hur
11 mrt. / 17:51
€ 5
JBakker
11 mrt. / 16:39
€ 1