Giovanni Daurea - Floreale

Giovanni Daurea - Floreale kopen? Bied vanaf 320!
Giovanni Daurea - Floreale kopen? Bied vanaf 320!Giovanni Daurea - Floreale kopen? Bied vanaf 320!Giovanni Daurea - Floreale kopen? Bied vanaf 320!Giovanni Daurea - Floreale kopen? Bied vanaf 320!Giovanni Daurea - Floreale kopen? Bied vanaf 320!
  • Giovanni Daurea (1955)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2024
Techniek Acryl
Ingelijst Op Spieraam
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Moderne Schilderkunst Special > 100 euro special.
Deze ‘’Floreale’’ van Giovanni Daurea uit 2024 is rechtstreeks van de schilder verworven. Signatuur en datering zijn op de achterkant. Het schilderij is 70 x 2 x 100 cm. (h x b x l) en is klaar om opgehangen te worden.

Voor de Italiaanse kunstschilder Giovanni Daurea zijn de pracht van de magische kleuren van zijn geliefde Sicilië de inspiratiebron geworden voor de creatie van al zijn werken.

Rechtstreeks van kunstenaar verkregen.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 20,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 35,00

Giovanni Daurea (1955)

Italiaans Italiaans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  toveko1
Lid sinds 2020
108 verkochte items
Alle items (2)
100 cm
70 cm