In 2005 heeft Sorensen dit werk gemaakt in olieverf op canvas. Dit werk is in de galerie van Annet Gelink te Amsterdam in dat jaar verkocht op een expositie dat jaar hetgeen door de galerie is aangegeven. Tevens hebben zij aangegeven dat de koper van het werk het recht van de kunstenaar heeft gekregen het werk te reproduceren hetgeen in een oplage van 250 expl. is geschied. Zie ook https://www.annetgelink.com/exhibitions/39/overview/
Zeer Goed
Werk is ingelijst achter een passe partout
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Nijkerk, Nederland
Tot 10 kg.
€ 8,00