Isaac Israels - Acht tekeningen
Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Vier diverse soorten en maten Gouds Plateel.
Kan alleen opgehaald worden
Afmetingen: groot: 21 cm x 33 cm en klein: 13 cm x 9 cm
Gesigneerd: Ja, alle met opschrift onderop
Materiaal: Gouds Plateel
Conditie: Alle met diverse beschadigingen. (breuklijnen of schilfers), zie foto's.
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 22-3-2017 om 12:34 |
Eindtijd | 2-4-2017 om 13:34 |