Faience de Nevers - 18e eeuws bord - Franse Revolutie periode - 1791 -
David Leviathan - Man in expressieve pose - litho A.P. met persoonlijke opdracht
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (lichtblauw met zilver)
Jean Paul Vroom - Meisje met diabolo - ets
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Uitbundige grote indrukwekkende schaal met gouden gele en groene accenten. De schaal is aan de onderkant in wit glas uitgevoerd, wat de binnenkant extra accentueert. De schaal is uit prima vintage conditie met minimale gebruikssporen. Zondermeer een bijzonder Murano object wat in zowel een modern als een meer behouden interieur uitstekend to zijn recht komt.
lengte: ca. 59 cm
Breedte: ca. 26 cm
Hoogte: ca. 16 cm
Wij verzenden internationaal, aangetekend, verzekerd en met een Track & trace nummer.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Luyksgestel, Nederland |