Guillaume Bijl - A souvenir of the 20th century of Marilyn Monroe - Verkocht

Guillaume Bijl - A souvenir of the 20th century of Marilyn Monroe kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 115,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  EmmavT

Lid sinds 2022
1 verkochte items
  • Guillaume Bijl (1946)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal2003
TechniekStift
IngelijstIngelijst
Afmetingen26.8 cm x 18.2 cm (h x b)
Lijst32 cm x 23.2 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Gekocht via Muka Youth Prints
https://collections.tepapa.govt.nz/object/1118260

Nooit uit de lijst gehaald.

Guillaume Bijl (1946)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  EmmavT

Lid sinds 2022
1 verkochte items
23.2 cm
32 cm
18.2 cm
26.8 cm
Dit item is verkocht voor 115,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-06-2022 om 10:56
Eindtijd:25-06-2022 om 15:52
Biedingen (5)
DaJes
25 jun. / 14:26
€ 100
Lisam
25 jun. / 13:28
€ 90
DaJes
25 jun. / 13:28
€ 80
DaJes
25 jun. / 13:23
€ 70
Rex2205
19 jun. / 14:29
€ 60