Guillaume Bijl - Van Sandt Auction

Guillaume Bijl - Van Sandt Auction kopen? Bied vanaf 150!
Guillaume Bijl - Van Sandt Auction kopen? Bied vanaf 150!Guillaume Bijl - Van Sandt Auction kopen? Bied vanaf 150!
  • Guillaume Bijl (1946)
Type kunstwerk Affiches
Jaartal 1996
Techniek Overig
Onderwerp Beeldende Kunst
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 44 x 32 cm (h x b)
Incl. lijst 45 x 33 cm (h x b)
Poster installatie Auction House 1996/1997.
Ingekaderd, goed bewaard en gesigneerd op achterzijde.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zedelgem, België

Guillaume Bijl (1946)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  BooksandPosters
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (3)
33 cm
45 cm
32 cm
44 cm