Herman van der Jagt - De maaier - Ets
Ronald Boonacker - Curaçao, INGELIJST
18k bicolor gouden ring met briljant geslepen diamant 0.14ct
Dirk Broeder - Joy, in de tuin van het Vredepaleis ,Den Haag.
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.