Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Fraai pastel in de maat 56 x 42 cm met zicht op de buurtschap Soestduinen anno 1937. Werk verkeert in goede conditie, (originele) lijst is licht beschadigd. Foto's vertonen enige reflectie door glasplaat.
Titel: Soestduinen Techniek: pastel Beeldmaat: 56 x 42 cm Incl. lijst: 63 x 48 cm Gesigneerd: Ja: H. Post Creatie: 1937