H. Post: Zicht op Soestduinen 1937 -pastel, gesigneerd- - Verkocht

H. Post: Zicht op Soestduinen 1937 -pastel, gesigneerd- kopen? Bied vanaf 39!

H. Post: Zicht op Soestduinen 1937 -pastel, gesigneerd- kopen? Bied vanaf 39!H. Post: Zicht op Soestduinen 1937 -pastel, gesigneerd- kopen? Bied vanaf 39!H. Post: Zicht op Soestduinen 1937 -pastel, gesigneerd- kopen? Bied vanaf 39!
  • H. Post
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944

Fraai pastel in de maat 56 x 42 cm met zicht op de buurtschap Soestduinen anno 1937. Werk verkeert in goede conditie, (originele) lijst is licht beschadigd. Foto's vertonen enige reflectie door glasplaat.

Titel: Soestduinen Techniek: pastel Beeldmaat: 56 x 42 cm Incl. lijst: 63 x 48 cm Gesigneerd: Ja: H. Post Creatie: 1937

H. Post

Geplaatst door  kunstmest
580 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)