Hadeland - Kristallen figuur van een zittende beer - Verkocht

Hadeland - Kristallen figuur van een zittende beer kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Hadeland - Kristallen figuur van een zittende beer kopen? Bied vanaf 1!Hadeland - Kristallen figuur van een zittende beer kopen? Bied vanaf 1!Hadeland - Kristallen figuur van een zittende beer kopen? Bied vanaf 1!Hadeland - Kristallen figuur van een zittende beer kopen? Bied vanaf 1!Hadeland - Kristallen figuur van een zittende beer kopen? Bied vanaf 1!Hadeland - Kristallen figuur van een zittende beer kopen? Bied vanaf 1!Hadeland - Kristallen figuur van een zittende beer kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2022 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
  • Hadeland (1762)
TypeGlas / Keramiek
Periode1980 t/m 2000
Afmetingen9.5 cm x 3.5 cm x 4.5 cm (h x b x d)
GemerktGemerkt/Merksticker

Kristallen figuur van een zittende beer uitgevoerd bij Hadeland uit Noorwegen.  Gemerkt aan de onderzijde. Heeft helaas een kleine beschadiging, onderaan de voet op een van de hoeken.

Er is een klein chipje onderaan de voet.

Dit item is verkocht voor 5,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-12-2020 om 08:13
Eindtijd:23-12-2020 om 14:49
tobiasvanroest
23 dec. / 14:48
€ 5