Hans Innemee - 3-luik schilderijen Hans Innemee one of a kind werken! - Verkocht

Hans Innemee - 3-luik schilderijen Hans Innemee one of a kind werken! kopen? Bied vanaf 225!

Hans Innemee - 3-luik schilderijen Hans Innemee one of a kind werken! kopen? Bied vanaf 225!Hans Innemee - 3-luik schilderijen Hans Innemee one of a kind werken! kopen? Bied vanaf 225!Hans Innemee - 3-luik schilderijen Hans Innemee one of a kind werken! kopen? Bied vanaf 225!Hans Innemee - 3-luik schilderijen Hans Innemee one of a kind werken! kopen? Bied vanaf 225!Hans Innemee - 3-luik schilderijen Hans Innemee one of a kind werken! kopen? Bied vanaf 225!Hans Innemee - 3-luik schilderijen Hans Innemee one of a kind werken! kopen? Bied vanaf 225!Hans Innemee - 3-luik schilderijen Hans Innemee one of a kind werken! kopen? Bied vanaf 225!
  • Hans Innemee (1951)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Gemengde Techniek
Stijl Abstract
Onderwerp Dieren
Ingelijst Op Spieraam
Afmetingen 15 x 15 cm (h x b)
itemOptions.framed.stretcher.label 15 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Prachtige Hans Innemee werkjes van 15 bij 15cm. Zeer unieke werkjes op doek, dus GEEN zeefdrukken!

Allemaal gesigneerd. Tevens met schrift op de achterzijde. Staat ook duidelijk op handpainted, dus zelfs niet eens finished by hand zoals sommige zeefdrukken.

Werkjes zijn uit 2008 en 2014.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Susteren, Nederland
Binnen Nederland € 10,00

Hans Innemee (1951)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (15)

Geplaatst door  Brandts23
Lid sinds 2018
8 verkochte items
Alle items (0)
15 cm
15 cm
15 cm
15 cm