| Type kunstwerk | Schilderij |
| Periode | 2000 t/m Heden |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Stijl | Abstract |
| Onderwerp | Dieren |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Afmetingen | 15 x 15 cm (h x b) |
| itemOptions.framed.stretcher.label | 15 x 15 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige Hans Innemee werkjes van 15 bij 15cm. Zeer unieke werkjes op doek, dus GEEN zeefdrukken!
Allemaal gesigneerd. Tevens met schrift op de achterzijde. Staat ook duidelijk op handpainted, dus zelfs niet eens finished by hand zoals sommige zeefdrukken.
Werkjes zijn uit 2008 en 2014.
| Conditie | |||
| Conditie | Nieuwstaat | ||
| Transport | |||
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Susteren, Nederland | ||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | Tot 2 kg.
| Garantie | |||