Hans Kuyper - Beeld “ HAPPY ! “ - Verkocht

Hans Kuyper - Beeld “ HAPPY ! “ kopen? Bied vanaf 1!
3D Multiples & Objecten

Hans Kuyper - Beeld “ HAPPY ! “ kopen? Bied vanaf 1!Hans Kuyper - Beeld “ HAPPY ! “ kopen? Bied vanaf 1!Hans Kuyper - Beeld “ HAPPY ! “ kopen? Bied vanaf 1!Hans Kuyper - Beeld “ HAPPY ! “ kopen? Bied vanaf 1!Hans Kuyper - Beeld “ HAPPY ! “ kopen? Bied vanaf 1!
  • Hans Kuyper (1955)
Type kunstwerk 3D Multiples & Objecten
Jaartal 2000
Techniek 3D Multiples & Objecten
Afmetingen 10 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Zeer fraai en kleurrijk beeld van een mannetje dat heel blij en tevreden kijkt, hij is happy !
Kunstenaar: Hans Kuyper
Hoogte: 10 cm
Breedte: 15 cm
Materiaal: resin / kunststof
Het beeld verkeert in zeer goede staat en wordt zorgvuldig verpakt verzonden.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 17,50