Hans Landsaat - Zeefdruk - 1975

Hans Landsaat - Zeefdruk - 1975 kopen? Bied vanaf 45!
Hans Landsaat - Zeefdruk - 1975 kopen? Bied vanaf 45!Hans Landsaat - Zeefdruk - 1975 kopen? Bied vanaf 45!Hans Landsaat - Zeefdruk - 1975 kopen? Bied vanaf 45!Hans Landsaat - Zeefdruk - 1975 kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (28)

870 verkochte items
Alle items van deze verkoper (375)
  • Hans Landsaat (1935)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1975
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage18/70
Zeefdruk van Hans Landsaat uit 1975.  Nummer 18/70(3). Afmetingen blad H40 x b40. De zeefdruk is afkomstig uit een map van 19 zeefdrukken. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk kan volledig worden gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden gemaild.

Hans Landsaat werd in 1935 geboren te Amsterdam (NL). Landsaat is een graficus, wandschilder, schilder en tekenaar.
Landsaat studeerde aan het Instituut voor kunstnijverheidsonderwijs afdeling vrije grafiek, en aan de Gerrit Rietveld Academie in Amsterdam.
Behalve in particuliere collecties hangen er ook diverse werken in het Stedelijk Museum in Amsterdam, Stedelijk Museum Schiedam, Het Rijksmuseum Amsterdam, Tate Gallery Londen (UK), Akademie der Bildende Kunste Wien (AT).

In zeer goede staat. De kleur roze is in werkelijkheid iets warmer van kleur, dit komt niet helemaal goed over op de foto.

Hans Landsaat (1935)

Alle items van deze kunstenaar(6)
FA. (28)

870 verkochte items
40 cm
40 cm
Starttijd:26-07-2022 om 15:35
Eindtijd:05-08-2022 om 19:27
Openingsbod€ 45
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland